ÁLLÁS lehetőségek

Irodavezetői-rendezvény és programszervező munkakör

A Tűzmadár Alapítvány a Minőségi Életért főállású irodavezetőt keres.

A feladat az Alapítvány adminisztratív és szakmai munkájának segítése, a munkatársak munkájának összehangolása, az adminisztráció megszervezése, pályázatok keresése, koordinálása és/vagy írása az alábbiak szerint:

• Szervezi és adminisztrálja a Tűzmadár Házban zajló csoportos és egyéni foglalkozásokat (személyes és online foglalkozások).
  • Az alapítvány fenntartható működéséhez szükséges forrásokat felkutatja, a pályázatokat megírja és menedzseli.
  • Ügyeleti szolgálatot teljesít a Tűzmadár Ház recepcióján.
  • Részt vesz a Tűzmadár Ház és az Alapítvány programjainak népszerűsítésében.
  • Kapcsolatot tart a Tűzmadár Alapítvány szolgáltatásait igénybe vevőkkel és a szolgáltatások nyújtásáért felelős szakemberekkel.
  • Részt vesz az Alapítvány programjainak tervezésében, lebonyolításában és értékelésében.
  • Vezeti a programok tervezéséhez, lebonyolításához, értékeléséhez kapcsolódó dokumentációkat.
  • Koordinálja és adminisztrálja az Alapítvány munkáját segítő önkéntesek tevékenységét.
  • A rendezvényeken, programokon kívül részt vesz az Alapítvány általános működésében (Havi munkatársi megbeszélések, irodai adminisztráció)
  • Szükséges a jó számítógép alapismeretek, barátság a honlappal és a social media felületekkel és mindennél fontosabb az együttérző, hatékony és figyelmes segítőkészség.

A jelentkezések elbírálásakor előnyt jelent:

• Hasonló, segítőiszervezetnél szerzett tapasztalat,
  • Egészségügyi és/vagy pszichológiai ismeretek/végzettség,
  • Pályázatírási és beszámolási tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek magyar és angol nyelven
  • Felhasználó szintű számítógép kezelői ismeret
  • Megbízható, felelős, etikus magatartás, értékrend
  • Kooperatív munkavégzés, terhelhetőség és jó tárgyalási készség
  • Kiváló szervezési készség és tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, kezdeményezőkészség

Bérezés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Online ÉS személyesen Budapest, IX. ker. Albert Flórián út, Szt László kórház területén.

Személyes interjú az első adandó alkalommal.

Munkakezdés kezdete: a kiválasztás után azonnal, megegyezés szerint.

Jelentkezéseket a tuzmadar@tuzmadaralapitvany.hu email-címre küldött „irodavezető” tárgyú emailben önéletrajz és motivációs levél küldésével, bérigény megjelölésével.