Tűzmadár ház segítő foglalkozások

TŰZMADÁR ALAPÍTVÁNY A MINŐSÉGI ÉLETÉRT

Adószám: 18120763-1-41

Hírlevél fel- és leiratkozás
esetén kérjük, küldjön e-mailt vagy telefonáljon.

Egyéni pszichológiai konzultáció

A daganatos beteg fizikai panaszain túl pszichés problémákkal is küzd. A lelki problémák sok esetben hatással lehetnek a betegség végleges kimenetelére, ezért fontos, hogy az erre rászoruló betegek segítséget kapjanak pszichés problémáik feloldásában. A Tűzmadár Alapítvány többféle egyéni foglalkozást kínál; többek között pszichoonkológiai tanácsadást is. Ez az egyéni munka gyakran együtt csoportfoglalkozásokkal a közösség gyógyító terében segíthet a betegnek az életvezetésben rejlő problémák rendezésében, az önismeret elmélyítésében, az életnek a betegségben is értelmet adó lehetőségek felderítésében, az otthon is végezhető stresszkezelő technikák, relaxációs és meditációs módszerek elsajátításában.

Helyszín: Tűzmadár Ház

A foglalkozást vezeti: Tóth Ágnes, pszichológus, és Lakatos Júlia Anna, pszichológus, klinikai szakpszichológus jelölt

Időpont: az 1 órás tanácsadás előzetes időpont-egyeztetést követően vehető igénybe

Csökkentett részvételi díj: 2.000Ft/alkalom

Szükséges eszközök: fontosabb zárójelentések

FONTOS:

Mivel egyéni foglalkozásainkra, tanácsadásra és kezelésre nagy a kereslet, KÉRJÜK ÖNÖKET, hogy ha valami közbejött és nem tudnak a felírt időpontra jönni,  okvetlen jelezzék nekünk, mert akkor

- a várakozó listán lévő társaik mihamarabb sorra tudnak kerülni.
- kezelőterapeutája és a Ház alkalmazottjai is tudják, hogy mi történt és ezzel aggódalmunk csökken

- esetleg más segítséget tudunk felajánlani

- és az anyagiak szempontjából sem károsodik senki.

Elérhetőségünk: mobil: 06 30 790 3841 és vonalas: 1 4558100/8607