ÁLLÁS lehetőségek

Irodavezetői munkakör

A Tűzmadár Alapítvány főállású irodavezetőt keres.

A feladat az Alapítvány adminisztratív és szakmai munkájának segítése, a munkatársak munkájának összehangolása, az adminisztráció megszervezése az alábbiak szerint:

• Szervezi és adminisztrálja a Tűzmadár Házban zajló csoportos és egyéni foglalkozásokat (személyes és online foglalkozások).
  • Ügyeleti szolgálatot teljesít a Tűzmadár Ház recepcióján.
  • Részt vesz a Tűzmadár Ház és az Alapítvány programjainak népszerűsítésében.
  • Kapcsolatot tart a Tűzmadár Alapítvány szolgáltatásait igénybe vevőkkel és a szolgáltatások nyújtásáért felelős szakemberekkel.
  • Részt vesz az Alapítvány programjainak tervezésében, lebonyolításában és értékelésében.
  • Vezeti a programok tervezéséhez, lebonyolításához, értékeléséhez kapcsolódó dokumentációkat.
  • Koordinálja és adminisztrálja az Alapítvány munkáját segítő önkéntesek tevékenységét.
  • A rendezvényeken, programokon kívül részt vesz az Alapítvány általános működésében (Havi munkatársi megbeszélések, irodai adminisztráció)
  • Előnyt jelent jó számítógép alapismeretek, barátság a honlappal és a social media felületekkel és mindennél fontosabb az együttérző, hatékony és figyelmes.

A munkaviszony létesítésének időpontja 2021. szeptember 1., bérezés megegyezés szerint.

Jelentkezéseket a tuzmadar@tuzmadaralapitvany.hu címre várjuk.