ÁLLÁS lehetőségek

I. Irodavezetői-rendezvény és programszervező és adminisztrációs munkakör

A Tűzmadár Alapítvány a Minőségi Életért irodavezetőt keres.

A feladat az Alapítvány ügyvezetőjével szoros együttműködésben az adminisztratív és rendezvény, program szervező munkák ellátása,  az online és a személyes admin összehangolása, és munkatársak szakmai munkájának segítése,  önkéntesek koordinálása, a Tűzmadár Ház gondozása,  az ügyvezetővel közösen pályázatok koordinálása és/vagy írása az alábbiak szerint:

  • Szervezi és adminisztrálja a Tűzmadár Házban zajló csoportos és egyéni foglalkozásokat (személyes és online foglalkozások).
  • Ügyeleti szolgálatot teljesít a Tűzmadár Ház recepcióján.
  • Részt vesz a Tűzmadár Ház és az Alapítvány programjainak népszerűsítésében.
  • Kapcsolatot tart a Tűzmadár Alapítvány szolgáltatásait igénybe vevőkkel és a szolgáltatások nyújtásáért felelős szakemberekkel.
  • Részt vesz az Alapítvány programjainak tervezésében, lebonyolításában és értékelésében.
  • Vezeti a programok tervezéséhez, lebonyolításához, értékeléséhez kapcsolódó dokumentációkat.
  • Koordinálja és adminisztrálja az Alapítvány munkáját segítő önkéntesek tevékenységét.
  • A rendezvényeken, programokon kívül részt vesz az Alapítvány általános működésében (Havi munkatársi megbeszélések, irodai adminisztráció)
  • Szükséges készségek:
    jó számítógép ismeretek, digitális alkalmazási és szerkesztési ismeretek a honlappal és a social media felületekkel
  • Karakter: mindennél fontosabb az együttérző, hatékony és figyelmes segítőkészség, kellemes, barátságos jelenlét.

A jelentkezések elbírálásakor előnyt jelent a munkakör betöltésénél:

  • Hasonló, segítői szervezetnél szerzett tapasztalat,
  • Adminisztrativ, rendszerképző munka végzésében tapasztalat
  • Egészségügyi és mentalhigiénés ismeretek/végzettség,
  • Pályázatírási és beszámolási tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek magyar (és közép fokon angol nyelven)
  • Felhasználó szintű számítógép és digitális felületek kezelői ismerete
  • Megbízható, felelős, etikus magatartás, értékrend
  • Kooperatív munkavégzés, terhelhetőség és jó megjelenés
  • Kiváló szervezési készség és tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, kezdeményezőkészség

Bérezés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Online ÉS személyesen Budapest, IX. ker. Albert Flórián út, Szt László kórház területén.

Személyes interjú az első adandó alkalommal.

Munkakezdés kezdete: a kiválasztás után azonnal, megegyezés szerint.

Jelentkezéseket a tuzmadar@tuzmadaralapitvany.hu email-címre küldött „irodavezető” tárgyú emailben önéletrajz és motivációs levél küldésével, bérigény megjelölésével.

Eseménynaptár

Cikkek

Képmás magazin 2019-12-15 17:46

Életmentő lehet a rákbetegek lelki gondozása

részletek

Itt minden szónak súlya van 2015-06-29 12:44

A beteg és a „többiek”

részletek

Lélekben is gyógyulni kell 2013-11-10 20:29

A rák diagnózisa olyan mint a cunami: ahol előző nap még boldog párok sétáltak a tengerparton, ott másnap a pusztulás és romok képei fogadnak...

részletek