Erdei Varázs

Őszi varázs

“Ami kint, az van bent, ami fent, az van lent”

2021. október 2-án egy olyan kirándulásra hívunk, amelyben az őszi erdő gazdagsága és a pszichológia eszköztára révén kapcsolódunk egymáshoz, természethez és önmagunkhoz.

A programra elsősorban daganattal érintettek jelentkezését várjuk.

Helyszín:Budai-hegység (Nagykovácsi)

A kirándulás során kisebb-nagyobb megszakításokkal, pihenőkkel kb 10 km-t túrázunk majd, erdei ösvényeken. A programot a jelentkezők igényeihez igazítjuk!

Időtartam: 10-17 óra között

Költségek: 5000 Ft részvételi díj (átutalandó a Tűzmadár Alapítvány számára, számlaszám: 10300002-20249829-00003285, közleménybe kérjük írja be a következőket: Őszi varázs: önismereti kirándulás)

A programon résztvevők létszáma: 6-10 fő.

A programon mindenki saját felelősségére és a higiéniai, járványügyi szabályok maradéktalan betartása mellett vesz részt.

Kérjük, hogy a programon való részvétel biztonságossága érdekében figyeljünk a következőkre:

• a részvétel védettségi igazoláshoz vagy friss (előző napi) negatív PCR teszthez kötött
  • mindenki mérje meg a lázát reggel, indulás előtt és amennyiben betegnek érzi magát, maradjon inkább otthon,
  • használjunk rendszeresen kézfertőtlenítőt

Amennyiben a járványügyi intézkedések megváltoznak, szigorodnak, a program mindannyiunk védelme érdekében elmarad!

Szükséges felszerelés, ruházat:

• egész napra elegendő élelem (szendvics, gyümölcs, stb)
  • 1-1,5 liter víz/tea kulacsban
  • réteges öltözet
  • kényelmes, zárt túracipő
  • esőkabát
  • sál, sapka vagy kendő
  • túrabot (opcionális)
  • igazolványok, bkv jegy/bérlet
  • maszk
  • mindezt hátizsákban hozzuk magunkkal, hogy a kezünk szabadon lehessen

Jelentkezés:

A jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi kérdőívet:

Találkozás:

1. október 2-án, szombaton 10.00 órakor Nagykovácsiban, a Tisza István téren (63-as busz végállomása, a templom előtt)

A program vezetői, akiknél érdeklődni is lehet:
Lakatos Júlia Anna, pszichológus, klinikai szakpszichológus jelölt
A Tűzmadár Ház munkatársa
email: lakatosjuliaanna@gmail.com
telefon: 06205332296

Merza Péter, outdoor tréner, erdőmérnök
email: parallelmerzap@gmail.com

Humusz Szövetség munkatársa

A program a Tűzmadár Alapítvány támogatásával kerül megrendezésre.